Postani
Menadžer lokala

Tražimo timske igrače zainteresovane za užurbana, zabavna i fleksibilna mesta za rad.
Opis posla:
  • Odovornost za sve što se dešava u objektu
  • Biti primer, pratiti rokove i procedure, isto očekivati i od svog tima
  • Administracija, osoblje, troškovi
  • Kontrola rada u smenama
  • Poštovanje standardizacije
  • Preciznost i tačnost
  • Higijena
  • Marketing i profitabilnost
Profil kandidata:
  • IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Kompjuterske veštine uključujući i rad u MS Office
  • Orijentisanost na rezultate
  • Motivisana i entuzijastična osoba puna energije
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Efektivne komunikacijske (pisane i govorne) veštine
  • Poželjno prethodno iskustvo u sličnoj industriji
Uslovi:
  • Redovna zarada i bonus za ostvarene ciljeve
  • Dodatno plaćen noćni rad 26%
  • Prijava
  • Mogućnost osiguranja u MediGroup po znatno povoljnijim uslovima
  • Mogućnost napredovanja na osnovu rezultat
  • Dobre uslove rada
  • Fleksibilno radno vreme
  • Posao u blizini mesta stanovanja